Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej podkarpackie / Kolbuszowa 2024-03-31
Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kolbuszowa
Numer: StPr/24/0220
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrownej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Praca od poniedziałku do soboty w godzinach: I zm. 6:00 do 14:00, II zm. 14:00 do 22:00. Miejsce odbywania stazu: Kolbuszowa, ul. Rzeszowska 61.Zapoznanie się z regulaminem pracy, oceną ryzyka zawodowego, zakresu czynności na stanowisku sprzedawca oraz przeszkolenie w zakresie BHP i ppoż.2.Ogólne zapoznanie się z pracą na poszczególnych stanowiskach pracy w sklepie.3.Pomoc w organizowaniu zaopatrzenia i przyjmowaniu dostaw towarów, sprawdzanie ich pod względem ilościowym i jakościowym.4.Przygotowanie towaru do sprzedaży, sortowanie, oznakowanie, metkami cenowymi, wykładanie towaru na półki.5.Nauka właściwej ekspozycji towarów.6.Dbałość o sprawdzanie terminów przydatności do spożycia towarów.7.Informowanie nabywcy i pomoc w wyborze produktów.8.Dbałość o estetykę i czystość miejsca pracy i sprzedaży.9.Nauka obsługi kasy fiskalnej.10.Podsumowanie stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

odpowiedzialność, chęci do pracy, mile widziana aktualna książeczka zdrowia.

Miejsce pracy:

Kolbuszowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej