Specjalista / Specjalistka ds. komunikacji z klientem i wsparcia sprzedaży w języku niemieckim

Concentrix mazowieckie / Warszawa, Ursynów 2024-06-20
Warszawa, Ursynów
Zakres obowiązków:
  • praca dla wiodącego producenta produktów innowacyjnych w branży tytoniowej
  • obsługa połączeń przychodzących, wychodzących (audio oraz video), maili, chatów
  • nawiązywanie i aktywne utrzymywanie relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb klientów (Cross/Upselling produktów i usług)
  • udzielanie informacji o produktach i usługach
  • rozwiązywanie problemów i wymiana urządzeń, rozpatrywanie reklamacji
  • wprowadzanie danych do systemu
Wymagania:
  • biegła znajomość języka niemieckiego – C1
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1-B2)
  • orientacja na klienta
  • szeroko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • umiejętność aktywnego słuchania w kontakcie z klientem
  • skrupulatność podczas wprowadzania danych do systemu
  • umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 7000 zł brutto + bonus 700 zł brutto
  • praca od poniedziałku do piątku (8:00 – 21:00) w systemie zmianowym oraz w niektóre soboty
  • rzetelne przygotowanie do pracy
  • praca w domu nawet od 1 dnia pracy – zapewnimy Ci niezbędny do pracy sprzęt
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie)
  • program Talent Development (realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych)