Specjalista ds. obsługi konsumenta

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu wielkopolskie / Poznań 2024-04-14
Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/1155
OBOWIĄZKI:
praca biurowa w dziale obsługi konsumenta, kontakt mailowy i telefoniczny z konsumentem amerykańskim w języku angielskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na proponowanym stanowisku, wymagana znajomość systemów SAP Salesforce, Bazaar Voice, Team Viwer (nie są wymagane certyfikaty), nie jest wymagany certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego; oczekiwania mile widziane: doświadczenie w pracy na proponowanym stanowisku, doświadczenie w pracy z konsumentem amerykańskim

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 400 do 5 986,66 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu