Specjalista ds. eksportu / Export Specialist

Praca.pl Sp. z o.o. małopolskie / Klecza Dolna 2024-04-05

Miejsce pracy: Klecza Dolna
Zakres obowiązków:
  • Obsługa klientów międzynarodowych,
  • Udzielanie informacji o cenach, dostępności i specyfikacji produktów,
  • Zarządzanie korespondencją i dokumentami sprzedaży,
  • Realizacja zamówień,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z zagranicznymi partnerami,
  • Odpowiadanie na pytania i obsługa reklamacji,
  • Reprezentowanie firmy na targach międzynarodowych,
  • Śledzenie płatności od kontrahentów,
  • Tworzenie raportów sprzedażowych,
  • Tłumaczenie dokumentów w ramach pracy.
Wymagania:
  • Biegła znajomość angielskiego i niemieckiego,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Orientacja na klienta,
  • Samodzielność, inicjatywa i kreatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wnioskowania i rozwiązywania problemów,
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Kartę Multisport.