Przedstawiciel Handlowy

Praca.pl Sp. z o.o. kujawsko-pomorskie / Toruń 2024-03-30

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Toruń
Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie nowych klientów i obsługa aktualnych partnerów handlowych
  • Przygotowywanie i prezentowanie oferty handlowej
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz umów handlowych
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji
  • Raportowanie pracy
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży
  • Bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność samodzielnego planowania pracy
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy uzależniony od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów