Kierownik Sklepu

Klient portalu Praca.pl małopolskie / Kraków 2024-04-02

Ogłoszenie numer: 8838790, z dnia 2024-04-02

Klient portalu Praca.pl

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Koordynowanie i nadzorowanie pracy personelu sklepu
  • Ustalanie harmonogramów czasu pracy
  • Kontrola stanów magazynowych i zapewnienie optymalnego zaopatrzenia
  • Zamawianie towaru
  • Dbanie o wizerunek sklepu
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów
  • Dbanie o dobre relacje z klientami
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Rekrutacja personelu

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Sklepu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęć do jej wyrobienia
  • Umiejętność układania grafików pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu
  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu
  • Znajomość branży spożywczej będzie dużym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełny etat
  • Pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do soboty: 6:00-14:00 i 13:00-21:00
  • Wolne niedziele (również handlowe)
  • Wparcie doświadczonego zespołu w codziennej pracy