Kierownik działu sprzedaży okien

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" sp. z o.o kujawsko-pomorskie / Toruń 2024-04-04
Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane „AGAD” Sp. z o.o
Ul. Chrzanowskiego 23b, 87-100 Toruń

Zatrudni:
Miejsce pracy: Toruń
Opis stanowiska:
  • prezentację produktów firmy potencjalnym klientom,
  • prowadzenie negocjacji oraz tworzenie i weryfikacja ofert handlowych,
  • doradztwo i wsparcie techniczne,
  • nadzór nad wykonywanymi inwestycjami,
  • pozyskiwanie oraz obsługa nowych klientów,
  • zarządzanie zespołem oraz planowanie zadań,
  • realizowanie planu sprzedaży.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • co najmniej roczne  doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży stolarki otworowej,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • znajomość programu AutoCAD, Stolcad Professional,
  • mile widziana znajomość programów Rodos, LiczOkno,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę w renomowanej Firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).