Partner Handlowy ds. Sprzedaży Energii Elektrycznej, Gazu Ziemnego, OZE

Energomix S.A lubuskie / 2024-04-11

Energomix S.A. to czołowa polska firma działająca na rynku energetycznym od 2010 roku. Zatrudniamy niemal 50 osób i działamy w całym kraju. Zajmujemy się doradztwem przy zakupach energii i gazu, usługami w zakresie efektywności energetycznej, elektromobilnością oraz odnawialnymi źródłami energii.. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania energetyczne dla klientów indywidualnych, biznesowych i sektora publicznego.

Miejsce pracy: woj. lubuskie
Twoje codzienne zadania:
  • aktywne działania terenowe, ofertowanie oraz sprzedaż energii elektrycznej i gazu ziemnego, OZE do klientów B2B;
Dołącz do nas, jeśli:
  • Masz doświadczenie w sprzedaży do klientów B2B;
  • Dobrze znasz MS Office (szczególnie Excel);
  • Jesteś osobą komunikatywną, zaangażowaną i zmotywowaną w dążeniu do celów,
  • Łatwo nawiązujesz relacje biznesowe,
  • Charakteryzuje Cię nieszablonowe i pozytywne myślenie :)
Oferujemy:
  • Współpracę z kilkunastoma spółkami obrotu (w tym m. in. Respect Energy);
  • Możliwość sprzedaży innych naszych produktów i usług (stacje ładowania, fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, klimatyzacje, audyty oraz pozyskiwanie gruntów pod farmy PV);
  • Wysokie stawki prowizyjne (70-80%);
  • Pełne wsparcie back office oraz opiekuna;
  • Umowę B2B lub zlecenie;
  • Współpracę z dynamicznie rozwijającą się organizacją.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."