Konsultant Telefoniczny

Praca.pl Sp. z o.o. wielkopolskie / Poznań 2024-04-11

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • Odbieranie i realizowanie połączeń wychodzących i przychodzących,
  • Udzielanie informacji klientom oraz pomoc w rozwiązywaniu ich problemów,
  • Dbanie o wysoki standard obsługi klienta,
  • Wprowadzanie danych klienta do systemu.
Wymagania:
  • Dobra dykcja,
  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji,
  • Zorientowanie na klienta i wysoka kultura osobista,
  • Motywacja do pracy i osiągania wyznaczonych celów,
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest mile widziane.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Szkolenia oraz rozwój zawodowy,
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu.