Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej podkarpackie / Cmolas 2021-08-24
Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Sprzedawca
Miejsce pracy: Cmolas
Numer: StPr/21/0409
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby do 29 r.ż. zarej. w tut. Urzędzie i spełni. kryteria projketu POWER V 1.1.1Godz. odbywania stażu:Praca w systemie dwuzmianowym:pon.-pt. I zmiana od 6:00 do 14:00II zmiana od 14:00 do 22:00sobota I zmiana od 6:00 do 14:00II zmiana od 14:00 do 22:00.1. Szkolenie z zakresu BHP i PPOŻ.2. Zapoznanie się z urządzeniami i maszynami używanymi w sklepie, obsługa urządzeń.3. Przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilosciowym i jakościowym.4. Przygotowywanie produktów do sprzedaży oraz ich wyeksponowanie.5. Obsługa klientów na różnych działach w sklepie.6. Obsługa kasy fiskalnej.7. Dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Cmolas

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej