Sprzedawca w Centrum Kompetencji Silnikowej

Grupa Inter Cars lubuskie / Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski 2021-09-06

Chcesz z nami rozwijać sprzedaż w Centrum Kompetencji Silnikowej w zakresie sprzedaży części do pojazdów osobowych, ciężarowych, budowlanych i agro?

dołącz do nas !

Poszukujemy kandydatów do pracy w całej Polsce.

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski

Zadania:

  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych do silników
  • Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej w tym o aktualnych promocjach,
  • Zgłaszanie wniosków dotyczących uzupełnienia oferty
  • Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości budowy pojazdów
  • Doświadczenia w sprzedaży części silnikowych i znajomości rynku - warunek konieczny
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Wykształcenia minimum średniego (mile widziane z zakresu mechaniki pojazdowej)
  • Umiejętności pracy z komputerem (MS Office) i aplikacjami mobilnymi

Kandydatom oferujemy:

  • Wdrożenie do przy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w każdym regionie Polski
  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji