Sprzedawca-kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach małopolskie / Wadowice 2021-09-28
Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Miejsce pracy: Wadowice
Numer: StPr/21/1527
OBOWIĄZKI:

Obsługa klienta na kasie i hali sprzedaży, rozładunek towaru, wypiek pieczywa, prace porządkowe. Praca na czas określony, pierwsza umowa na 1 rok, kolejna umowa na 1 rok, kolejna umowa na czas nieokreślony. Praca trzyzmianowa w godzinach 4:00-4:00. Do ustalenia wg grafiku. Praca w wolne dni.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

Wykształcenie nie jest istotne, aktualna książeczka sanepid, znajomość systemu kasowego MARKET, dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Wadowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach