Specjalista ds. zakupów

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. podlaskie / Dubowo Pierwsze 2021-07-20
 Fabryka płyty wiórowej Tanne sp. z o.o. w Dubowie Pierwszym (Suwałki) zatrudni specjalistę ds. zakupów.
Miejsce pracy: Dubowo Pierwsze
Twoje zadania:
  • Współpraca z dostawcami
  • Sporządzanie zapytań ofertowych
  • Uzgadnianie warunków umów dotyczących zakupu i dostawy surowców drzewnych
  • Wyjaśnianie i procedowanie reklamacji
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Opisywanie faktur zakupowych oraz sporządzanie zamówień
Twój profil:
  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Praktyczna wiedza w zakresie zakupów oraz logistyki, mile widziane doświadczenie w zakupach surowców drzewnych.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub rosyjskiego
  • Umiejętność pracy zespołowej
Co oferujemy w ramach współpracy?
  • Umowę o pracę w systemie jednozmianowym
  • Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym dla dzieci pracowników
  • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
  • Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online
  • Dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
  • Atrakcyjne zniżki na zakup mebli