Pracownik Operacyjny

UPS Polska Sp. z o.o. mazowieckie / Warszawa - ul. Prądzyńskiego 2021-09-07

UPS Polska poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa - ul. Prądzyńskiego

Wymiar etatu: pełny etat

Praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym + 1 sobota w miesiącu

Oczekiwania wobec kandydata:
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, chęć do nauki
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Gotowość do pracy zmianowej
Zadania:
  • Obsługa klienta
  • Przyjmowanie/wydawanie przesyłek
  • Współpraca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Ścisła współpraca z podwykonawcami/kurierami
  • Obsługa przesyłek pozostających w oddziale
  • Wprowadzanie danych i administrowanie nimi w systemie
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowej, stabilnej finansowo firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, karta multisport, bilety do kina)
,,Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę UPS Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. Prądzyńskiego1/3, 01-222 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania