Inżynier sprzedaży rozdzielnic i szynoprzewodów niskich napięć

HOLDUCT Sp. z o.o. śląskie / Rybnik 2021-07-06

Ogłoszenie numer: 4987592, z dnia 2021-07-06

Poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie przede wszystkim:
  • ustalanie zakresu oferty i jej przygotowanie
  • analiza otrzymanej koncepcji i kalkulacji pod względem zgodności z wymaganiami klienta
  • współpraca z działami Spółki przy przygotowywaniu ofert (m.in. zlecenie opracowania koncepcji oraz kalkulacji)
  • doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych urządzeń oraz ich rozwiązań
  • obsługa bieżących projektów i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu technicznym związanym z elektroenergetyką
  • znajomość rynku rozdzielnic i szynoprzewodów
  • praktyczna znajomość MS Office
  • szeroko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zdań

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy – w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej i plasującej się w rankingu Forbes 100 największych firm prywatnych w Polsce
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
  • pakiet medyczny
  • pracownicze grupowe ubezpieczenie
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez kursy specjalistyczne
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie specjalistycznej z branży elektrycznej